Co Vás čeká k jídlu a pití?

Veškeré potraviny jsou v RAW a BIO kvalitě. Nepotkáte lepek, bílý cukr, maso ani mléčné výrobky.

Jídlo na mejdlech je vždycky totální pecka. Připravujeme pro Vás to, k čemu máme zrovna nejlepší suroviny. Jednou je to brokolice marinovaná v garam masale, jindy jahodový cheesecake nebo krém z RAW čokolády a kokosového jogurtu. Pokaždé najdete velké saláty s různými dressingy, pesty a sušenými plackami, a RAW dezerty.

Nápoje probudí všechny Vaše smysly. Vyberete si barvu, chuť i účinek dle Vaší aktuální nálady. Chcete mít víc energie? Dejte si Acro special! Je libo zahřívající nebo ochlazující drink? Vyberte si Grounding choc smoothie nebo Green delight! Jste připraveni na přírodní afrodisiaka? Těšte se na Tantra smoothie. Veškeré džusy a smoothie jsou ze zralého ovoce, čerstvé zeleniny, semínek a koření, bez alkoholu.

Jídelní menu je také skvostné. Květákové rawzotto se sušenými rajčaty a bylinkami, plněná rajčata s bylinkovým pestem, pad thai s kešu majonézou, cruditées, velké množství listových salátů a klíčků, a mnohem víc. Sladkou tečkou nebo vykřičníkem bude třeba lahodný carrotcake a čoko-kostičky.

V průběhu mejdla je stále k dispozici zdarma živá voda se zásaditým pH.