Co o vědomý párty říkají její účastníci?

Ahoj milovníci radosti, vědomé mejdlo je místo, kde je možné sundat všechny masky, uvolnit se, hrát si, tancovat bez ohledu na cokoli, jíst podle barev, vůní a intuice. Jde to i bez alkoholu a omamných látek. Skutečnou radost je možné zažít jen při plném vědomí a to je možné právě tady.
— Radmila :-)
Vědomé mejdlo je skvělé po lidi, který se chtějí bavit, zkusit si různé sportovní, relaxační a zážitkové aktivity. Večer je na výběr z dvou hudebních stylů, na které můžete tančit. Dobrá správa pro všechny je, že je tam skvělé jídlo a pití po kterém máte hromadu energie, skvělou náladu a vida na druhý den žádnou ,,opicu,, nepotkáte :-) Vřele doporučuji všem, který si myslí, že bez alkoholu a cigaret se bavit nedá! Dá a mnohem víc! Přesvědčte se sami! Budete mít sami se sebe lepší pocit, budete si toho víc pamatovat, nebude Vám špatně :-) a to stojí za to!
— Vladimíra Krochmalová
Skvělá párty, úžasní vědomí lidé, inspirující raw food - přijdu zase i s dětmi ;-)))
— Jana
Vedoma party konecne naplnuje mou predstavu o setkani pratel se zamerem se pobavit objevit nove veci a potkat zajimave lidi,inspirovat se a mit prilezitost inspirovat druhe.Bez alkoholu a cigaret.
— Bara