JAK SE Můžete zúčastnit?

  • přijďte jako účastník! celý večer se můžete bavit a potkávat známé i méně známé tváře!
  • přidejte se do našeho týmu dobrovolníků! polovinu večera budete společně s námi tvořit párty a druhou polovinu se budete bavit. máte vstup a kokos zdarma!
  • zapojte se se svou aktivitou! to se týká hlavně těch dalších párty - napište nám co je Vaše vášeň a uvidíme co z toho bude!

JAK SE NA MEJDLO DOSTANETE?

MHD: vystoupíte na zastávce Lihovar, kousek od Smíchovského nádraží. Aktuálně je zde výluka tramvají, takže pojedete autobusem. Půjdete cca 400m směrem Barrandov (podél právě opravovaných kolejí) a dáte se třetí ulicí doprava. Projdete pod malým mostek (akvaduktem), půjdete stále rovně a po 150m je vkročíte doleva do areálu Sokol Zlíchov.

Pro příjezd autem: vzhledem k výluce je příjezd možný buď od Barrandova nebo od Radlické ulice. Doporučujeme příjezd od Barrandova, bude zde více parkovacích míst v okolních ulicích.

  • Pro příjezd od Barrandova odbočíte z Barrandovské spojky směrem Hlubočepy, pojedete stále po hlavní a až přejedete koleje, dáte se druhou doleva. Pak první doprava (dostanete se do ulice "Pod Žvahovem"), stále rovně a rovně a rovně a až to dál nepůjde, najděte si místo na parkování a jste na místě, Sokol Zlíchov bude vlevo 100m do kopce.
  • Pro příjezd od Radlické projeďte Křížovou ulicí směrem Zlíchov a auto zaparkujte buď v ulici Ke sklárně anebo Nový Zlíchov (hned na začátku). Vrátíte se pěšky na hlavní ("Na Zlíchově") a půjdete dle pěších instrukcí.

Přijdete? přihlašte SE VPRAVO :-)

(můžete přijít i bez přihlášení zde, každopádně nám tímhle usnadníte odhad počtu účastníků)

A určitě se přihlašte k události na Facebooku!

Foto (c) Klára Dlouhá, Marek Matuštík

Video (c) Martin Lisý