SOBOTA 7.11., 11-22h, ESSENTIAL JOY PÁRTY v radlické sportovně

O čem je život? O radosti. O tom, znát svoji esenci, podstatu. A o vůních. Na téhle párty se tyhle esence našich životů propojí do několikahodinové harmonické zábavy. Zažijeme si to každý zvlášť a všichni dohromady. Přijďte také zažít radost!

Akrojóga nás naučí létat. Intuitivními hrami s Lianou si zharmonizujeme hemisféry. A co teprve ve škole žongolování! 

Podíváme se za hranice našich možností. Naučíme se udělat si vlastní masážní oleje, zubní pastu, a Filip předvede, jak si esenciálně dochucuje smoothies. Chcete si namíchat vlastní parfém

Zahrajeme si na zvířata, živly a sochy. Vybereme si dárky z Tomovy mísy.

Finále večera bude taneční 5D Joypárty s DJem I-one. Soulad hudby, vůní a radosti. A tanec odvahy si můžete prožít při chůzi po střepech.

Máte děti? Vezměte je s sebou! V Little Bubbles koutku si můžou s Terezou zacvičit dětskou jógu anebo nakreslit něco pěkného. A také můžou cvičit akrojógu s Vámi! 

K tomu všemu tradičně skvělé jídlo (tentokrát poprvé i vařené veganské), lahodné čaje, mladé kokosy, čtenářský koutek, facepainting, kešu clusters a stánek Vitalvibe, a další zábava!

Takhle to vypadalo na předchozí párty.

Vstupné na akci je 290 Kč při platbě předem, 390 Kč při platbě na místě. Vstupné zahrnuje mladý kokos nebo čaj.

Každý, kdo máte narozeniny den před akcí, v den akce nebo den poté, máte vstup zdarma a rádi Vám připravíme čokoládový RAW dort za nákladovou cenu ! Happy birthday! (Chcete-li dort, napište to do poznámky, alespoň 10 dní před konáním akce :-)