23.8., 11-22h, KOKOSOVÝ mejdlo na VYŠEHRADĚ, PŘI ČAJOMÍR FESTU

Podívejte se na video nahoře, jak to mejdlu vypadá!

Ve skrytu zeleně pražského Vyšehradu se těšte na další vědomý mejdlo, tentokrát v rytmu mladých kokosů! Proběhne v návaznosti na tradiční Čajomír fest v kokosovým šapitó uprostřed areálu a zažijete tady velkou hudební show v podání několika DJů a extatický tanec, zábavné aktivity jako třeba závod na kokoběžkách, školu kokosového žonglování, dětskou i akrojógu, dětské zvukotvoření i dospělácké kokosové bubnování, výborné jídlo a pití, křest Kokosové knížky, kokosový raw workshop, nakreslíte si na obličej nový obličej a hlavně potkáte krásné lidi! 

Jak takový vědomý mejdlo probíhá? U vstupu dostáváte instrukce s rozvrhem párty a svoji High Vibe Tribe kartu hojnosti (kdo ji ještě nemáte:-). A párty začíná! Vybíráte si raw předkrm, do ruky berete mladý kokos a vyrážíte se podívat, koho na párty znáte! Anebo se díky zábavným aktivitám brzy s někým seznamujete. Společně s kamarády procházíte jednotlivá stanoviště, bavíte se na trávě, jezdíte na kokoběžkách nebo třeba tančíte. Prožijete si Cestu za pokladem a průběžně lovíte další a další nové chutě z raw švédských stolů a usmíváte se víc a víc. Užíváte si různé aktivity v rámci mejdla nebo z čajomírského okolí. Když večer odcházíte domů, víte, že ráno se Vám bude božsky vstávat!

Veškerý program je dobrovolný, takže dobrovolně se můžete třeba nechat pomalovat mistrem bodypaintingu Liborem z malujmese.cz (facepainting je pro účastníky mejdla zdarma!), namasírovat od Jayanandy a jeho healing temple, a vydat se po cestě za pokladem s Lucií Aujeskou.

Raw food občerstvení je připravené s láskou od Missue, vítězkyně ankety Domácí Kulinář 2014 na Apetit pikniku.

Celodenní vstupné na akci stojí 200 Kč, s degustační páskou Čajomír jen 150 Kč. Zahrnuje workshopy, silent disko párty a bohatý hlavní program (viz níže). Cena pro děti je zdarma do 10 let (stačí, aby se účastnil jeden z rodičů), nad 10 let je to 50 Kč.

Jakéhokoliv workshopu se můžete zúčastnit i bez placení celodenního vstupného, platí se vypitým kokosem anebo 50 Kč :-). 

Budeme zde mít raw food restauraci! Těšte se na obědové i večerní menu, jak jinak než s kokosem!

Každý, kdo máte narozeniny den před akcí, v den akce nebo den poté, máte vstup zdarma a rádi Vám za nákladovou cenu připravíme skvělý RAW dort! Happy birthday! (chcete-li dort, napište to do poznámky :-)