29.7., 16-24h, ohnivý mejdlo na louce na lihovaru

Podívejte se na video nahoře, jak to mejdlu vypadá!

Ohnivá párty na tajné louce kousek od centra Prahy. Firewalkingem vykročíme za hranice naší mysli. Ohnivou show doprovází ohnivá hudba a silent disco párty. Seznamujeme se, hrajeme hry, cvičíme akrojógu, žonglujeme a poikujeme, vyrábíme si bosé boty, malujeme si facepaint na naše krásné obličeje a samozřejmě lahodně jíme živá jídla od Missue a pijeme vyladěné smoothies od Filipa. Kdo chce, ten se kromě ohně zahřívá MovNatem s certifikovaným trenérem Honzou Novosadem.

Jak takový vědomý mejdlo probíhá? U vstupu dostáváte instrukce s rozvrhem večera a svoji High Vibe Tribe kartu hojnosti (kdo ji ještě nemáte:-). A párty začíná! Vybíráte si raw předkrm, do ruky berete mladý kokos a vyrážíte se podívat, koho na párty znáte! Anebo se díky Mejdlo game brzy s někým seznamujete. Společně s kamarády procházíte jednotlivá stanoviště, bavíte se na trávě, hrajete Mejdlo game nebo třeba tančíte. Průběžně lovíte další a další nové chutě z raw švédských stolů a usmíváte se víc a víc. Přichází hlavní aktivita večera - tentokrát firewalking. Místo ní můžete stále tančit. Když o půlnoci odcházíte domů, víte, že ráno se Vám bude božsky vstávat!

Veškerý program je dobrovolný a jako bonbónek se můžete nechat namasírovat od Jayanandy a jeho healing temple. 

Raw food občerstvení je připravené s láskou od Missue, vítězkyně ankety Domácí Kulinář 2014 na Apetit pikniku.

Vstupné na akci stojí 250 Kč a zahrnuje bohatý hlavní program (viz níže). Raw food občerstvení je formou švédských stolů, platí se dle množství :-). Dodatečně se hradí masáže, bodypainting a tvorba vlastních sandálů.

Každý, kdo máte narozeniny den před akcí, v den akce nebo den poté, máte vstup zdarma a rádi Vám za nákladovou cenu připravíme skvělý RAW dort! Happy birthday! (chcete-li dort, napište to do poznámky :-)