NEDĚLE 13.9., 14.30-22h, KAKAOVÁ PÁRTY v radlické sportovně

Ať se každá naše buňka naplní smyslností a tělo uvolněně pluje k extázi. Nechme tuto magickou noc ať se rozvlní rytmy a beaty a volně putuje k naší osobní vizi, nechme chuť kakaa ať se nás jemně dotkne až pod kůží.

Naplno to zažijeme právě na kakové párty, kdy s několika po sobě následujícími aktivitami se budeme stále více otevírat, uvolňovat a oslavovat život.

Začneme workshopem o kakaové smyslnosti s Lucií Aujeskou. Od magického kakaa se dozvíte: "Odkud jsem?", "Co vám přináším?", "Co se mnou můžete dělat?" S chutí kakaa v ústech pak protáhneme naše těla v akrojóze.

Uvolňující, ozdravnou i energetizující sílu dechu naplno prožijeme při společném šamanském dýchání pod vedením Johna Hawkena, světoznámého učitele šamanismu a tantry.

Vrcholem večera bude extatická kakaová taneční ceremonie s Ruby May a berlínskou DJ Honeybee. Raw kakaový exlixír nejvyšší kvality nás podpoří v napojení na sebe sama, abychom se za změněného stavu vědomí uvolnili do svobodného tance se záměrem. Večer zakončíme lahodným čokoládovým piknikem.

Sami si volíte, na co máte zrovna chuť, a tak si během party můžete nechat nakreslit nádherný motiv na obličej, zajít na masáž do Jayanandova healing templu nebo si s přáteli popovídat nad šálkem čokoládového čaje. Na místě bude možné se dokonale posilnit a občerstvit v naší raw restauraci lahůdkami ze 100% raw čokolády, kvalitního ovoce, zeleniny a samozřejmě mladých kokosů.

A pokud si chcete udělat vlastní sandály Naboso, tak na místě je můžete o 200 Kč levněji!

Vstupné na akci je 390 Kč při platbě předem, 440 Kč při platbě na místě.

Obsahuje párty program a kakaový elixír v průběhu večerní ceremonie.

Každý, kdo máte narozeniny den před akcí, v den akce nebo den poté, máte vstup zdarma a rádi Vám na piknik připravíme čokoládový RAW dort za nákladovou cenu ! Happy birthday! (Chcete-li dort, napište to do poznámky :-)

Program párty

14.30 otevření lahodné raw restaurace a celodenních stanovišť - facepainting, masážního koutku, Naboso, prodej rituálního raw kakaa z Indonésie a Ekvádoru

15.00  kakaová smyslnost s Lucií Aujeskou

15.00  akrojóga

16.00 šamanské dýchání s Johnem Hawkenem

17.45 kakaová taneční ceremonie s Ruby May a DJ Honeybee

19.30 extatická dance party

21.00 kakaový piknik

22.30 zakončení s tichým poděkováním životu

Průvodci kakaovou párty

Mgr. Lucie Aujeská (ČR, Bali)

Lektorka jógy, koučka, terapeutka a spolumajitelka firmy Vitalvibe. Od roku 2008 žije, vzdělává se a pracuje mezi Českem a Bali, kde realizuje různé projekty zaměřené na zkvalitnění života, zdraví a celkové duševní pohody. Pořádá workshopy, retreaty nebo vede individuální lekce o zdravém životním stylu, přípravě rawfood a józe.

Své zkušenosti a znalosti o přípravě gurmánské RAW stravy získávala od skvělých šéfkuchařů, prošla si kurzy a přednášky o celostní přírodní medicíně, ayurvédě a makrobiotice. Studovala s mnoha skvělými jogíny, vedla Rawfood teacher training pro Radiatly Alive na Bali a připravovala rawfood na různých retreatech jak v Česku tak v zahraničí.

Lucie vnímá jídlo jako kreativní nástroj a aspekt v našem prožívání života, kterým si člověk může kultivovat své zdraví, energii a celkovou harmonii v životě a prostřednictvím vlastního záměru, přístupu a způsobu úpravy jídla být vlastním lékařem, alchymistou i umělcem.

www.vitalvibe.cz

John Hawken (UK, ČR)

Psychoterapeut, učitel tantry a šamanismu. 5 let byl členem šamanské lože Dreamweavers Morningstar, vedené Arwyn Dreamwalker, kde se věnoval především studiu šamanských tradic Keltů a domorodých amerických kmenů. Specializuje se na rituály zemských mystérií na posvátných místech, jako jsou kamenné kruhy a další silová místa v jeho rodném Cornwallu, ale i v České republice. Jeho největší láskou a vášní jsou rituály Šamanských léčivých kruhů.

John prošel tantrickým výcvikem u Margo Anand a od té doby se věnuje výuce dlouhodobých výcvikových programů rozvíjení lásky, sexuality, intimity a partnerských vztahů pro dospělé. V Johnově pojetí nás tantra navrací k hlubokému přijetí naší nejpůvodnější existence. Je založena na integraci našeho světla i naší temnoty, země i nebe, duše i těla a snaží se o nalezení vlastní celistvosti. John se specializuje na práci s páry - na prohlubování a posilování partnerských vztahů. Při výuce tantry využívá zkušenosti ze své dlouholeté praxe v humanistické psychoterapii, Gestaltu, bioenergetice, biodynamické masáži a šamanismu.

www.cestytransformace.cz

Ruby May (Berlin, Německo)

Kreativní vizionářka balancující na hraně, hledající čistou pravdu. Její vášní je vytvářet hravé, transformativní a kouzelné prostory, kde můžeme odhodit všechny masky a získat odvahu projevit své pravé já. Ruby je Britka žijící v Berlíně, v životě již pracovala jako návrhářka burleskních a erotických kostýmů, sexuologická bodyworkerka, tantrická masérka, koučka a facilitátorka workshopů.

Ruby na svých workshopech po celé Evropě a Austrálii propojuje témata vědomí, sexuality a léčení stínů a podporuje tak ostatní, aby přijali každý aspekt své bytosti, a mohli prožívat více intimity, naplnění, svobody a radosti.

www.alchemy-eros.com

KAKAOVÁ Párty je další vědomá párty. 

jak to na takové party vypadá? mrkněte se na krátká videa z předchozích párty! 

Létající mejdlo, parádní zážitek, na který mnoho z nás nezapomene. Aspoň do dalšího mejdla. Potkalo se nás 200 prima lidí, se kterýma jsme se bavili, cvičili akrojógu, tančili, popíjeli smoothies, mladé kokosy a užívali si luxusní raw občerstvení, učili se žonglovat, nechali se namasírovat, seznamovali se mezi sebou, vlnili se do rytmu Létajícího Koberce, prostě jsme létali a další den po přistání nás neměla z čeho bolet hlava.

Ohnivý mejdlo bylo plný ohně. Chodili jsme po horkých uhlíkách, jedli ohnivá jídla, malovali si ohnivé kresby na obličej, sledovali fireshow... Chvíli to bylo tak ohnivé, že nás vesmír zchladil deštěm :-).

 

Co o vědomých párty alias mejdlech nich říkají účastníci?

Ahoj milovníci radosti, vědomé mejdlo je místo, kde je možné sundat všechny masky, uvolnit se, hrát si, tancovat bez ohledu na cokoli, jíst podle barev, vůní a intuice. Jde to i bez alkoholu a omamných látek. Skutečnou radost je možné zažít jen při plném vědomí a to je možné právě tady.
— Radmila :-)
Vědomé mejdlo je skvělé po lidi, který se chtějí bavit, zkusit si různé sportovní, relaxační a zážitkové aktivity. My jsme měli na výběr z dvou hudebních stylů, na které se dalo tančit. Dobrá zpráva pro všechny je, že je tam skvělé jídlo a pití po kterém máte hromadu energie, skvělou náladu a vida na druhý den žádnou “opicu”, nepotkáte :-) Vřele doporučuji všem, který si myslí, že bez alkoholu a cigaret se bavit nedá! Dá a mnohem víc! Přesvědčte se sami! Budete mít sami se sebe lepší pocit, budete si toho víc pamatovat, nebude Vám špatně :-) a to stojí za to!
— Vladimíra Krochmalová
Skvělá párty, úžasní vědomí lidé, inspirující raw food - přijdu zase i s dětmi ;-)))
— Jana
Vedoma party konecne naplnuje mou predstavu o setkani pratel se zamerem se pobavit objevit nove veci a potkat zajimave lidi,inspirovat se a mit prilezitost inspirovat druhe.Bez alkoholu a cigaret.
— Bara

 

 

 

Ruby May: Proč miluji kakao

Theobroma cacao — “Potrava Bohů” je extrémně jemná, milující a vysoko-vibrační rostlina, která je již po mnoho tisíciletí používána v rituálním kontextu jako posvátná léčivá medicína. Duch Kakaa, vědomí rostliny spojené s její formou, nám pomáhá prohloubit spojení s nitrem, otevřít srdce a procítit hojnost a krásu, jež se nám dostává od života a matky Země. Podporuje napojení na sebe sama a pomáhá nám tak zvědomit si a pročistit vzorce či bloky, jež nám brání prožívat naplno život a nedovolují nám projevit veškerý náš potenciál, včetně schopnosti neomezeně dávat a přijímat lásku. Kakao otevírá brány k tvořivosti a inspiraci a umí nám navrátit energii a přirozenou radost ze života.

O Kakaové Taneční Ceremonii

"Pozor! pozor! - všichni kakaoví milenci i milenky, pařmeni a pařmenky, udivení začátečníci i pokročilí blázni! Zveme vás abyste ve vší vaší úžasnosti, zranitelnosti a zvědavosti roztáhli křídla a v celé své kráse s námi vzlétli do nových neprobádaných výšin radosti z tance, pospolitosti a božské dobroty Kakaa.

Připojte se k nám, Ruby May a DJ Honeybee, na večerní rituální sdílení raw kakaa nejvyšší kvality – nechme tuto magickou noc ať se rozvlní rytmy a beaty a volně putuje k naší niterné vizi, nechme chuť kakaa a sdílenou upřímnou přítomnost ať se nás jemně dotkne až pod kůží.

Kombinace jedinečného vedení Ruby May s vysoko-vibrační elektoronickou hudbou DJ Honeybee nás zároveň uzemní v těle i poznese na duchu. Pravdiví sami k sobě, svobodní v projevu a uvolnění v pohybu vzlétneme do nových, rozšířených úrovní vědomí. Tanec je úžasný způsob jak prožít, že opravdu JSME živí, příležitost k osvobození, uvolnění a očištění; šance pro duši se ukázat a projevit: jaké to pro ní je BÝT TADY a putovat tímto lidským životem, v tomto těle. Jsme-li ochotni se plně oddat tanci, lze ho prožít jako akt odevzdání, motlitby k životu jako takovému, a otevření se tomu, co je větší než my sami."

Ruby May & DJ Honeybee

KAKAOVÁ SMYSLNOST S LUCIÍ AUJESKOU

"Prožijte si svoji božskost prostřednictvím vašich smyslů při pomalém smyslném ochutnávání pokrmu Bohů KAKAU a vědomém doteku. Lucie Vám nejdříve Kakao představí a ukáže v jeho různých formách i s přípravou a pak Vás provede smyslným prožitkem.

Workshop bude mít informační část -  Lucie vám poví o mytologii a historii kakaa, jeho výživové kvalitě. Dozvíte, jak se kakao pěstuje a zpracovává a v jaké formě si ho můžete koupit. Pak následuje praktická část - budete moci sledovat výrobu čokolády a čokoládových variací. V prožitkové části pak zažijete božskou smyslnost skrze pomalé ochutnávání "Pokrmu Bohů Kakau" a vědomý dotek s kakaovým máslem. 

Přijďte včas, ať vám workshop v té záplavě aktivit neuteče!"

Lucie 

ŠAMANSKÉ DÝCHÁNÍ S JOHNEM HAWKENEM

Jsme poctěni, že naše pozvání přijal John Hawken! Pokud vás to zajímá, odpoledne si s ním můžete vzkoušet šamanské dýchací techniky. Díky nim se naladíte na své tělo, uvolníte se, a připravíte celou svou bytost na večerní kakaovou ceremonii. Otevřete brány novému způsobu vnímání sebe sama i světa okolo. 

„Rostlinné učitelky jako je Kakao rozšiřují naše vnímání tím, že zaměřují pozornost k energetickému tělu. Od obvyklého vnímámí světa skrze mysl se posouváme více do fyzického těla a pěti smyslů. A poté zvýšíme-li své vibrace, začínáme vnímat svět skrze tělo energetické. 

Šamanské dechové techniky nám pomohou k tomu, abychom poznali své energetické tělo a naučili se ho vnímat. K tomu nám pomůžeme šamanské přivolání Sil Čtyř Směrů. To nám pomůže mnohem lépe vychutnat a plně procítit duch Kakaa.“

John Hawken

Akrojóga

Na krojóze ochutnáte, jaké je to svobodně létat prostorem, jaké je to spolupracovat s ostatními a opět v sobě probudit hravost a lehký úsměv na tváři. AcroYoga spojuje tradici jógy, akrobacie a thajské masáže. Při akrojóze se zároveň uvolníte, namasírujete, pobavíte, protáhnete i posílíte. Zažijete spoustu zábavy a radosti z toho, že se vám daří zdánlivě nemožné. 

Co Vás čeká k jídlu a pití?

Těšte se na lahodné a rozmanité raw pohoštění. Nepotkáte lepek, bílý cukr, maso ani mléčné výrobky.

Jídlo na mejdlech je vždycky totální pecka. Připravujeme pro Vás to, co se hodí jak k počasí, tak k tématu párty. Tentokrát bude jídlo dokonale přizpůsobené průběhu párty. Nejdříve na vás čeká lehké energizující osvěžení, díky kterému budete stále plni sil. Po ceremonii přichází velký čokoládový piknik. Už jste někdy měli čokoládové curry? Určitě se těšte i na velké saláty s různými dressingy.

A domů si odnesete čokoládovou snídani.

Nápoje... Hádejte, co bude hlavní drink večera? Vlastně jich bude několik...

 

JAK SE NA párty DOSTANETE?

Je v Radlické kulturní sportovně. Kousek pěšky od stanice metra Anděl!

V ulici Za Ženskými domovy 125/5 na Praze 5,

Vedle autobusového nádraží Na Knížecí.

Na místě je k dispozici placené parkoviště, v okolních ulicích možná také místo najdete, bude neděle odpoledne :-).

PŘIJDETE? PŘIHLAŠTE SE TADY A TEĎ :-)

Abychom zajistili správný počet porcí kakaového elixíru, přihlašte se prosím dopředu. Tím nám usnadníte přípravu na kakovou ceremonii a my vám za to garantujeme vaše místo.

Očekáváme 100-150 účastníků. Budeme se snažit vás zapojit, i když přijdete na poslední chvíli bez přihlášení, ale nemůžeme vám zaručit, že už nebude plno.

Další důvod se přihlásit předem je, že máte cenu o 50Kč levnější, 390 Kč předem oproti 440Kč na místě.


Přijdete? přihlašte SE VPRAVO :-)

A určitě se přihlašte k události na Facebooku!

Foto (c) Klára Dlouhá, Marek Matuštík, Tereza Fotography

Video (c) Martin Lisý