Pobyt ve tmě - 7 dní sebepoznání

Pobyt ve tmě - 7 dní sebepoznání

Při prvním psychedelickém zážitku v životě - s bufo alvarius - jsem zjistil, co to je "rozsvícení", "napojení", blaženost. Proměnil jsem si tím život a začal se pídit po tom, jak se dostat k podobným zážitkům pomocí vlastních schopností. Zjistil jsem, že klíčem ke štěstí je část mozku - epifýza a že jeden ze způsobů, jak ji probudit, je být několik dní v absolutní tmě. Tak jsem se rozhodl to prozkoumat.

7+1 tipů jak zvýšit tělesnou a emoční stabilitu

7+1 tipů jak zvýšit tělesnou a emoční stabilitu

Na začátku 2017 jsem byl “rád, že jsem rád”. Neměl jsem vlastně ani moc kde bydlet, topil jsem se obrovském množství práce spojené s tvorbou nového konceptu Mladého kokosu, který tehdy ještě negeneroval příjmy. Tak nějak jsem tušil, že mě čeká intenzívní rok, a ještě jsem nevěděl, kudy to přijde. Základní inspiraci z tohohle roku jsem shrnul do několika oblastí, třeba vás to inspiruje!

Skupinové nakupování vychytávek pro lepší život

Skupinové nakupování vychytávek pro lepší život

Jak si posledních 10 let vybírám, co chci a nechci ve svém životě používat za přístroje a techniky, vybral jsem si pár favoritů. Po řadě dotazů z řad známých a klientů se mi podařilo zajistit na tyhle vychytávky i poměrně výhodné ceny, spočívající ve skupinovém nákupu - vždycky jednou za čas je nakoupíme třeba po 10 kusech, a hle, máme velkoobchodní slevu. 

Více se dozvíte v článku.