Účinná ezo technika, jak si kurva zamilovat život

Taky znáš ten stav, kdy tě něco / někdo sere, seš z toho unavenej/á, nevíš co s tím, říkáš si co je to za debilní věc / člověka, atd?

Včera jsem totéž řešil a dokonce na té “ezo” úrovni jsem měl pocit, že ten člověk (říkejme jí blonďatá čarodějka) je se mnou, i když nebyl.

No a najednou mi došlo. "Proč se vole snažíš od téhle čarodějky oddělit? Proč ji vnímáš jako někoho samostatného kdo ti škodí? Všichni jsme přece jedno. A ty máš v sobě tolik lásky, že ji můžeš přijmout jako součást tebe. A ona přestane “zlobit”."

Zavřel jsem si oči a představil si, jak ji “absorbuju” do svýho těla. Ha, velká část nepříjemných pocitů zmizela. Chvíli se to ve mně převalovalo, napadaly mě různé divné ezo myšlenky, ale pocit jsem měl skvělej. Při "absorbování" tý čarodějky jsem neřešil jestli je to dobrý nebo špatný, jestli to umím nebo neumím, jestli je to z fyziologickýho hlediska možný, jestli jí tím nějak ezotericky neubližuju, prostě sem to udělal.

Začal jsem s tím experimentovat. Dneska to dělám s dalšíma věcma co mě vadí. Vlastně cokoliv co mi vadí místo abych to odmítal a zabýval se tím, tak to přijmu - hele ten týpek co smrdí v metru to je taky součást mě. Naštvanej spolubydlící, to je taky součást mě. 

Ona ta vnitřní láska dokáže divy - přijme a přetvoří úplně všechno.

A to, co v životě potkávám (ať už je to “dobrý” nebo “špatný”), je podle ezo analýz právě to, co mi odráží kdo jsem já. Což vlastně výše popsaná technika reflektuje.

Zkus to a napiš jak ti to jde!

Konkrétní příklad:

Vnímám, že na mě psychicky útočí byznys partner. Tlačí mě do něčeho co nechci. Tak zavřu oči a ten tlak místo abych se mu bránil absorbuju. Spolknu. S radostí. A najednou ten tlak reálně mizí. Brzy poté se objevuje řešení situace.

Fyzický příklad a zároveň trénink (z mého oblíbeného otužování)

Jdu v plavkách do lesa v mínus osmi. Vnímám sebe jako zahřáté tělo oddělené od okolní zimy. Jsem stažený. Zima mi  vadí. Lehnu si na zem a říkám si kurva kosa. Zavřu oči a spojím se se zimou. (k tomu se ještě spojím se zemí, elektromagnetickou spojenkyní). Najednou se začnu rozpouštět a zima mizí. (no možná že v tomhle stavu někdo i zemřel blahem, tak to nepřehánějte)