KAKAOVÁ Párty je další vědomá párty. 

jak to na takové party vypadá? mrkněte se na krátká videa z předchozích párty! 

Létající mejdlo, parádní zážitek, na který mnoho z nás nezapomene. Aspoň do dalšího mejdla. Potkalo se nás 200 prima lidí, se kterýma jsme se bavili, cvičili akrojógu, tančili, popíjeli smoothies, mladé kokosy a užívali si luxusní raw občerstvení, učili se žonglovat, nechali se namasírovat, seznamovali se mezi sebou, vlnili se do rytmu Létajícího Koberce, prostě jsme létali a další den po přistání nás neměla z čeho bolet hlava.

Ohnivý mejdlo bylo plný ohně. Chodili jsme po horkých uhlíkách, jedli ohnivá jídla, malovali si ohnivé kresby na obličej, sledovali fireshow... Chvíli to bylo tak ohnivé, že nás vesmír zchladil deštěm :-).

 

Co o vědomých párty alias mejdlech nich říkají účastníci?

Ahoj milovníci radosti, vědomé mejdlo je místo, kde je možné sundat všechny masky, uvolnit se, hrát si, tancovat bez ohledu na cokoli, jíst podle barev, vůní a intuice. Jde to i bez alkoholu a omamných látek. Skutečnou radost je možné zažít jen při plném vědomí a to je možné právě tady.
— Radmila :-)
Vědomé mejdlo je skvělé po lidi, který se chtějí bavit, zkusit si různé sportovní, relaxační a zážitkové aktivity. My jsme měli na výběr z dvou hudebních stylů, na které se dalo tančit. Dobrá zpráva pro všechny je, že je tam skvělé jídlo a pití po kterém máte hromadu energie, skvělou náladu a vida na druhý den žádnou “opicu”, nepotkáte :-) Vřele doporučuji všem, který si myslí, že bez alkoholu a cigaret se bavit nedá! Dá a mnohem víc! Přesvědčte se sami! Budete mít sami se sebe lepší pocit, budete si toho víc pamatovat, nebude Vám špatně :-) a to stojí za to!
— Vladimíra Krochmalová
Skvělá párty, úžasní vědomí lidé, inspirující raw food - přijdu zase i s dětmi ;-)))
— Jana
Vedoma party konecne naplnuje mou predstavu o setkani pratel se zamerem se pobavit objevit nove veci a potkat zajimave lidi,inspirovat se a mit prilezitost inspirovat druhe.Bez alkoholu a cigaret.
— Bara