Ruby May: Proč miluji kakao

Theobroma cacao — “Potrava Bohů” je extrémně jemná, milující a vysoko-vibrační rostlina, která je již po mnoho tisíciletí používána v rituálním kontextu jako posvátná léčivá medicína. Duch Kakaa, vědomí rostliny spojené s její formou, nám pomáhá prohloubit spojení s nitrem, otevřít srdce a procítit hojnost a krásu, jež se nám dostává od života a matky Země. Podporuje napojení na sebe sama a pomáhá nám tak zvědomit si a pročistit vzorce či bloky, jež nám brání prožívat naplno život a nedovolují nám projevit veškerý náš potenciál, včetně schopnosti neomezeně dávat a přijímat lásku. Kakao otevírá brány k tvořivosti a inspiraci a umí nám navrátit energii a přirozenou radost ze života.

O Kakaové Taneční Ceremonii

"Pozor! pozor! - všichni kakaoví milenci i milenky, pařmeni a pařmenky, udivení začátečníci i pokročilí blázni! Zveme vás abyste ve vší vaší úžasnosti, zranitelnosti a zvědavosti roztáhli křídla a v celé své kráse s námi vzlétli do nových neprobádaných výšin radosti z tance, pospolitosti a božské dobroty Kakaa.

Připojte se k nám, Ruby May a DJ Honeybee, na večerní rituální sdílení raw kakaa nejvyšší kvality – nechme tuto magickou noc ať se rozvlní rytmy a beaty a volně putuje k naší niterné vizi, nechme chuť kakaa a sdílenou upřímnou přítomnost ať se nás jemně dotkne až pod kůží.

Kombinace jedinečného vedení Ruby May s vysoko-vibrační elektoronickou hudbou DJ Honeybee nás zároveň uzemní v těle i poznese na duchu. Pravdiví sami k sobě, svobodní v projevu a uvolnění v pohybu vzlétneme do nových, rozšířených úrovní vědomí. Tanec je úžasný způsob jak prožít, že opravdu JSME živí, příležitost k osvobození, uvolnění a očištění; šance pro duši se ukázat a projevit: jaké to pro ní je BÝT TADY a putovat tímto lidským životem, v tomto těle. Jsme-li ochotni se plně oddat tanci, lze ho prožít jako akt odevzdání, motlitby k životu jako takovému, a otevření se tomu, co je větší než my sami."

Ruby May & DJ Honeybee

KAKAOVÁ SMYSLNOST S LUCIÍ AUJESKOU

"Prožijte si svoji božskost prostřednictvím vašich smyslů při pomalém smyslném ochutnávání pokrmu Bohů KAKAU a vědomém doteku. Lucie Vám nejdříve Kakao představí a ukáže v jeho různých formách i s přípravou a pak Vás provede smyslným prožitkem.

Workshop bude mít informační část -  Lucie vám poví o mytologii a historii kakaa, jeho výživové kvalitě. Dozvíte, jak se kakao pěstuje a zpracovává a v jaké formě si ho můžete koupit. Pak následuje praktická část - budete moci sledovat výrobu čokolády a čokoládových variací. V prožitkové části pak zažijete božskou smyslnost skrze pomalé ochutnávání "Pokrmu Bohů Kakau" a vědomý dotek s kakaovým máslem. 

Přijďte včas, ať vám workshop v té záplavě aktivit neuteče!"

Lucie 

ŠAMANSKÉ DÝCHÁNÍ S JOHNEM HAWKENEM

Jsme poctěni, že naše pozvání přijal John Hawken! Pokud vás to zajímá, odpoledne si s ním můžete vzkoušet šamanské dýchací techniky. Díky nim se naladíte na své tělo, uvolníte se, a připravíte celou svou bytost na večerní kakaovou ceremonii. Otevřete brány novému způsobu vnímání sebe sama i světa okolo. 

„Rostlinné učitelky jako je Kakao rozšiřují naše vnímání tím, že zaměřují pozornost k energetickému tělu. Od obvyklého vnímámí světa skrze mysl se posouváme více do fyzického těla a pěti smyslů. A poté zvýšíme-li své vibrace, začínáme vnímat svět skrze tělo energetické. 

Šamanské dechové techniky nám pomohou k tomu, abychom poznali své energetické tělo a naučili se ho vnímat. K tomu nám pomůžeme šamanské přivolání Sil Čtyř Směrů. To nám pomůže mnohem lépe vychutnat a plně procítit duch Kakaa.“

John Hawken

Akrojóga

Na krojóze ochutnáte, jaké je to svobodně létat prostorem, jaké je to spolupracovat s ostatními a opět v sobě probudit hravost a lehký úsměv na tváři. AcroYoga spojuje tradici jógy, akrobacie a thajské masáže. Při akrojóze se zároveň uvolníte, namasírujete, pobavíte, protáhnete i posílíte. Zažijete spoustu zábavy a radosti z toho, že se vám daří zdánlivě nemožné.