Průvodci kakaovou párty

Mgr. Lucie Aujeská (ČR, Bali)

Lektorka jógy, koučka, terapeutka a spolumajitelka firmy Vitalvibe. Od roku 2008 žije, vzdělává se a pracuje mezi Českem a Bali, kde realizuje různé projekty zaměřené na zkvalitnění života, zdraví a celkové duševní pohody. Pořádá workshopy, retreaty nebo vede individuální lekce o zdravém životním stylu, přípravě rawfood a józe.

Své zkušenosti a znalosti o přípravě gurmánské RAW stravy získávala od skvělých šéfkuchařů, prošla si kurzy a přednášky o celostní přírodní medicíně, ayurvédě a makrobiotice. Studovala s mnoha skvělými jogíny, vedla Rawfood teacher training pro Radiatly Alive na Bali a připravovala rawfood na různých retreatech jak v Česku tak v zahraničí.

Lucie vnímá jídlo jako kreativní nástroj a aspekt v našem prožívání života, kterým si člověk může kultivovat své zdraví, energii a celkovou harmonii v životě a prostřednictvím vlastního záměru, přístupu a způsobu úpravy jídla být vlastním lékařem, alchymistou i umělcem.

www.vitalvibe.cz

John Hawken (UK, ČR)

Psychoterapeut, učitel tantry a šamanismu. 5 let byl členem šamanské lože Dreamweavers Morningstar, vedené Arwyn Dreamwalker, kde se věnoval především studiu šamanských tradic Keltů a domorodých amerických kmenů. Specializuje se na rituály zemských mystérií na posvátných místech, jako jsou kamenné kruhy a další silová místa v jeho rodném Cornwallu, ale i v České republice. Jeho největší láskou a vášní jsou rituály Šamanských léčivých kruhů.

John prošel tantrickým výcvikem u Margo Anand a od té doby se věnuje výuce dlouhodobých výcvikových programů rozvíjení lásky, sexuality, intimity a partnerských vztahů pro dospělé. V Johnově pojetí nás tantra navrací k hlubokému přijetí naší nejpůvodnější existence. Je založena na integraci našeho světla i naší temnoty, země i nebe, duše i těla a snaží se o nalezení vlastní celistvosti. John se specializuje na práci s páry - na prohlubování a posilování partnerských vztahů. Při výuce tantry využívá zkušenosti ze své dlouholeté praxe v humanistické psychoterapii, Gestaltu, bioenergetice, biodynamické masáži a šamanismu.

www.cestytransformace.cz

Ruby May (Berlin, Německo)

Kreativní vizionářka balancující na hraně, hledající čistou pravdu. Její vášní je vytvářet hravé, transformativní a kouzelné prostory, kde můžeme odhodit všechny masky a získat odvahu projevit své pravé já. Ruby je Britka žijící v Berlíně, v životě již pracovala jako návrhářka burleskních a erotických kostýmů, sexuologická bodyworkerka, tantrická masérka, koučka a facilitátorka workshopů.

Ruby na svých workshopech po celé Evropě a Austrálii propojuje témata vědomí, sexuality a léčení stínů a podporuje tak ostatní, aby přijali každý aspekt své bytosti, a mohli prožívat více intimity, naplnění, svobody a radosti.

www.alchemy-eros.com