Vědomý mejdlo

Filtering by: Vědomý mejdlo

Essential Joy Párty
Nov
7
11:00 AM11:00

Essential Joy Párty

O čem je život? O radosti. O tom, znát svoji esenci, podstatu. A o vůních. Na téhle párty se tyhle esence našich životů propojí do několikahodinové harmonické zábavy. Zažijeme si to každý zvlášť a všichni dohromady. Přijďte také zažít radost!

Akrojóga, intuitivní hry, taneční 5D párty, skvělá banda účastníků a mnoho dalších bodů, které znamejí "Ano, tohle je přesně pro mě!" 

Více se dozvíte a registrovat se můžete zde.

View Event →
Kakaová párty
Sep
13
2:30 PM14:30

Kakaová párty

Ať se každá naše buňka naplní smyslností a tělo uvolněně pluje k extázi. Nechme tuto magickou noc ať se rozvlní rytmy a beaty a volně putuje k naší osobní vizi, nechme chuť kakaa ať se nás jemně dotkne až pod kůží.

Naplno to zažijeme právě na kakové párty, kdy s několika po sobě následujícími aktivitami se budeme stále více otevírat, uvolňovat a oslavovat život.

Lucie Aujeská, John Hawken a Ruby May nás provedou večerem, na který dlouho nezapomeneme.

Popis programu, více informací o lektorech a možnost se přihlásit najdete tady.

View Event →
Kokosový mejdlo
Aug
23
11:00 AM11:00

Kokosový mejdlo

Ve skrytu zeleně pražského Vyšehradu se těšte na další vědomý mejdlo, tentokrát v rytmu mladých kokosů! Proběhne v návaznosti na tradiční Čajomír fest ve středu festivalu a zažijete tady zábavné aktivity, skvělou taneční hudbu v podání DJ Madam Lily a dalších DJs, výborné jídlo a pití, kokosový raw workshop, nakreslíte si na obličej nový obličej a hlavně potkáte krásné lidi!

Instrukce, program a přihlášení na akci je zde.

View Event →
Ohnivý mejdlo
Jul
29
4:00 PM16:00

Ohnivý mejdlo

  • 5 Nad Zlíchovem Praha, Hlavní město Praha, 152 00 Czech Republic (map)
  • Google Calendar ICS

Ohnivá párty na tajné louce kousek od centra Prahy. Firewalkingem vykročíme za hranice naší mysli. Ohnivou show doprovází ohnivá hudba a silent disco párty. Seznamujeme se, hrajeme hry, cvičíme akrojógu, žonglujeme a poikujeme, vyrábíme si bosé boty, malujeme si facepaint na naše krásné obličeje a samozřejmě lahodně jíme živá jídla od Missue a pijeme vyladěné smoothies od Filipa. Kdo chce, ten se kromě ohně zahřívá MovNatem s certifikovaným trenérem Honzou Novosadem.

Více info a přihlášení zde.

View Event →
Létající mejdlo
Jun
10
to Jun 11

Létající mejdlo

  • Radlická kulturní sportovna (map)
  • Google Calendar ICS

Párty pro všechny smysly. Přijďte si zatančit na koncert Létajícího koberce a dalších DJs anebo pobýt v tichu. Zacvičíte si akrojógu, vychutnáte si raw food all-you-can eat občerstvení, seznámíte se s podobně naladěnými lidmi a uvolníte se a pobavíte se při netradičních aktivitách!

Cena: 250 Kč vstupné, +200 Kč raw food all-you-can eat

Více zde.

View Event →