Můžeme se těšit na zkušené lektory a hlavně - na vlastní zážitky!

 

Filip Říha - milovník života, pohybu a dobrého jídla

kdojsme filip.jpg

Už 6 let si hraju s různými prvky životního stylu, abych se měl skvěle. Jak jsem se intenzívně věnoval rozvoji Freshbedýnek, tak se mi ty různé způsoby, jak si doplnit energii, vážně hodily. Teď je s Vámi všemi rád nasdílím! (některé z nich jsou už i na taháku ke stažení :-)

Změnil jsem, co jím, každý den se akčně hýbu :-), směju se a přijal jsem odpovědnost za svůj život.

Pečuju o to, aby celý program dával dohromady smysl :-). Povedu diskuze o životním stylu, raw food workshopy, vyběhneme spolu naboso do přírody a volitelně máme řadu dalších možností, jak spolu strávit čas.Jan Novosad - expert přes jakékoliv sporty

jan-novosad

Honza miluje sport. Hrál závodně fotbal, 100m uběhnul pod 12 vteřin, vyhrál MS ve sportovním aerobiku. Stal se sportovním trenérem a dnes je mým  favoritem pro sporty v přírodě (lezení po stromech, skákání přes potok, plazení se jako šelmy). Je certifikovaným trenérem MovNat, školí jiné trenéry pro TRX a hlavně je to príma týpek, se kterým si užijeme spoustu zábavy.

 

 

 

S Honzou vždy přes jaro a léto vyrážíme na akční výběhy do přírody, naučil mě lézt po stromech a bezpečně z nich skákat dolů, nosit ostatní nad hlavou, chodit jako opice a balancovat.

Honza povede ranní výběh do přírody, přírodní TRX, lezení po stromech a mimo program si s ním můžete v pátek nebo sobotu dohodnout osobní koučink.

 

 

Marek Petrášek a Daniela Dušková - Let's Acro!

Marek a Daniela se věnují mé oblíbené zábavě - akrojóze. Při akrojóze se seznámili a teď ji s láskou učí ostatní. Mají za sebou tréninky v akrojóze v Kalifornii, v ashtanga józe v Indii a v thajské masáži v Thajsku. Daniela je zároveň šikovná fotografka a floristka (vyzná se v nejen divokých květinách :-)

 

 

Marek s Danielou povedou ranní jóga flow, akrojógu a thajskou vzájemnou masáž. Daniela nás vezme do divoké přírody na lov bylin do smoothie. S Danielou je si mimo program můžete dohodnout nafocení Vás či celé Vaší rodiny v přírodě, při sportu anebo třeba v lotosovém sedu.

 

 

Pavel Kučera - zkušený kouč a facilitátor firewalkingu

pavel-kucera.jpg

Pavel se už více než patnáct let zabývá vedením sama sebe i ostatních k lepšímu já. Lektoruje v Prázdninové škole Lipnice, koučuje a lektoruje ve své firmě Team Test, pořádá mužské skupiny, kurzy pro otce a syny a má velkou rodinu.

Když jsem Pavla poznal na jednom ze seminářů PŠL, cítil jsem, že je to "brácha". Vnímavý, sympatický a inspirativní člověk. Od té doby spolu stále něco "pečeme", a tak vznikl firewalking na našem parádním víkendu.

Firewalking ostatní končí, my jím většinou začínáme. Kdo to chcete zažít, doražte včas. Budeme nejdřív hledat náš záměr a pak s ním přejdeme přes rozpálené uhlíky.

 

 

 

 

DENISA MICHALÍKOVÁ - detoxikační expertka, majitelka Biorezona.CZ

denisa1.jpg

Denisa pomáhá lidem čistit tělo od toho, co do něj nepatří - od těžkých kovů, očkování, parazitů, a dalších látek. Pro mě (Filipa) nastaly v životě velké změny poté, co jsem se těchto látek zbavil. Denisa a její tým mi s tím výrazně pomohli. Během měsíce jsem začal mít víc energie, lépe udržel rovnováhu, přestaly mi bolesti v podbřišku a zlepšilo se mi trávení. Disclaimer: Samozřejmě to může být způsobené i čímkoliv jiným.

Denisa povede přednášku o detoxikaci a je k dispozici pro mnohé diskuze :-).

 

Renata Imrichová - zkušená kraniosakrální terapeutka a masérka

Renata Vás na místě uvolní od Vašich problémů, tělesných i duševních. Její masáže jsou božské a léčivé! Ovládá více technik, než si dokážu zapamatovat, můj favorit je kraniosakrální terapie. Renata zajistí, že odhodíte fyzický stres, se kterým na víkend přijedete!

Renata také vede dynamické meditace a ráda si s Vámi popovídá o ajurvédě, ve které se skvěle vyzná.

 

 

 

 

 

Chcete se zapojit už teď? Hledáme do organizačního týmu šikovné posily do kuchyně, pro koordinaci programu a zkušené baviče dětí! Napište mi email :-)

 

 

a tady se na nás můžete podívat v pohybu.