NEDĚLE 13.9., 14.30-22h, KAKAOVÁ PÁRTY v radlické sportovně

Ať se každá naše buňka naplní smyslností a tělo uvolněně pluje k extázi. Nechme tuto magickou noc ať se rozvlní rytmy a beaty a volně putuje k naší osobní vizi, nechme chuť kakaa ať se nás jemně dotkne až pod kůží.

Naplno to zažijeme právě na kakové párty, kdy s několika po sobě následujícími aktivitami se budeme stále více otevírat, uvolňovat a oslavovat život.

Začneme workshopem o kakaové smyslnosti s Lucií Aujeskou. Od magického kakaa se dozvíte: "Odkud jsem?", "Co vám přináším?", "Co se mnou můžete dělat?" S chutí kakaa v ústech pak protáhneme naše těla v akrojóze.

Uvolňující, ozdravnou i energetizující sílu dechu naplno prožijeme při společném šamanském dýchání pod vedením Johna Hawkena, světoznámého učitele šamanismu a tantry.

Vrcholem večera bude extatická kakaová taneční ceremonie s Ruby May a berlínskou DJ Honeybee. Raw kakaový exlixír nejvyšší kvality nás podpoří v napojení na sebe sama, abychom se za změněného stavu vědomí uvolnili do svobodného tance se záměrem. Večer zakončíme lahodným čokoládovým piknikem.

Sami si volíte, na co máte zrovna chuť, a tak si během party můžete nechat nakreslit nádherný motiv na obličej, zajít na masáž do Jayanandova healing templu nebo si s přáteli popovídat nad šálkem čokoládového čaje. Na místě bude možné se dokonale posilnit a občerstvit v naší raw restauraci lahůdkami ze 100% raw čokolády, kvalitního ovoce, zeleniny a samozřejmě mladých kokosů.

A pokud si chcete udělat vlastní sandály Naboso, tak na místě je můžete o 200 Kč levněji!

Vstupné na akci je 390 Kč při platbě předem, 440 Kč při platbě na místě.

Obsahuje párty program a kakaový elixír v průběhu večerní ceremonie.

Každý, kdo máte narozeniny den před akcí, v den akce nebo den poté, máte vstup zdarma a rádi Vám na piknik připravíme čokoládový RAW dort za nákladovou cenu ! Happy birthday! (Chcete-li dort, napište to do poznámky :-)