Pořádáme večerní i víkendové workshopy a několikadenní pobyty. Vše se točí kolem radosti a zdraví. Vyzkoušíte si to, o čem sníte. Raw strava, pohybové aktivity, tanec, skupinové hry střídající se s meditacemi a masážemi.

Děti jsou na většině našich akcí vítány! Přinášejí nám všem ještě více hravosti a inspirace.

 

Raw kurzy a Raw Tuesday - tematická raw večeře či celý den, v našich prostorách. Společně si připravíme několik RAW chodů, budeme se bavit o vybraném tématu životního stylu a seznámíme se mezi sebou, což je často ten největší dar. 

Refresh pobyty - 4-5 dní, které změní Váš život. Pobyt spojující zábavu, osobní rozvoj a inspiraci ke zdravému životnímu stylu, to vše v nádherné přírodě, se zkušenými lektory, kranio-masážemi a lesní školkou!

Raw-čeře - workshop u Vás doma! Připravíme si ve Vaší kuchyni společně několik lahodných jídel a při jejich konzumaci se dozvíte vše, co Vás  zajímá o raw životním stylu. Můžeme to spojit i s akrojógou, chůzí po lajně a s dalšími zábavnými aktivitami. 

A jako že mám jíst jenom raw?

Vlastně vůbec vůbec ne. Ale na pár hodin můžete na vaření zapomenout. Přijďte na naše inspirativní kurzy!

Každý kurz má své téma, od Filipa se dozvíte řadu zajímavostí na téma raw food, zdravý životní styl, a pobavíte se :).

Zjistíte, jak začít s rawfood, naučíte se mixovat smoothies, připravovat asijská jídla, dokonalé salátové zálivky, jednoduchá i gurmánská jídla.

Rozhodně Vás nebudu přesvědčovat, abyste si přestali vařit. Naučím Vás tolik nevařených triků, že si příjemně obohatíte svůj repertoir.

Kurzy RAW Tuesdays se konají na v mojí domácí superkuchyni na Praze 5 - Zlíchov. Začíná v 18.00, trvá zhruba tři hodiny, je nás 4-8 příjemných lidí.

Speciální RAW kurzy se konají na jiných místech po Praze i po ČR, v různých formátech a tématech.

Speciální kurzy:

Nejbližší Raw Tuesday:

Tady se můžete přihlásit na jednotlivé kurzy!

Obchodní a storno podmínky najdete zde.

 

Chcete se podívat zpátky, kde a jak Raw Tuesday a další raw kurzy probíhají?

Souhlasím s obchodními podmínkami (vlevo) *

4 dny, které mění život

Program, který jsme do 4 dní zařadili, je plný zábavy, sebepoznání, tělesného i duševního nasazení.

Představte si, že si vyberete všechny zážitky, které v životě chcete vyzkoušet a polovinu z nich zažijete za 4 dny. To vše se skvělou partou lidí a v krásné přírodě.

Těšte se na široké spektrum volitelných aktivit od chůze po horkém uhlí přes akrojógu, extatický tanec, dynamickou meditaci, návštěvu ekofarmy, kreslení mandal až po lezení po stromech a vaření bez vaření.

 

 

Detailní popis, jak probíhá refresh pobyt, najdete na stránce zde.

 

Těšte se na:

Hlásím se na *

Představte si všechny tyhle raw a lifestyle triky u Vás doma.

Rádi k Vám přijedeme, zejména po Praze a okolí, a připravíme pro Vás zábavný a lahodný večer, který Vás inspiruje na dalších mnoho večerů.

Připravíme si celou večeři společně, takže zjistíte, co a jak.

Můžeme společně strávit dvě, tři nebo čtyři hodiny, podle Vašeho zájmu.

Cena zážitkového večera je 10.000 Kč pro 2 osoby, za každou další osobu 500 Kč. (děti jsou zdarma). Za kilometry mimo Prahu nám můžete připlatit 15 Kč / km.